HAKKIMIZDA

Home / HAKKIMIZDA

Tam Donanımlı Veteriner Kliniğimiz

Firmamız açıldığı günden beri sadece Yüksekova’da yüzlerce müşteriye hizmet vermiş ve gün geçtikçe de hizmet yelpazesinin büyümektedir.Bu doğrultuda hijyen, profesyonellik ve tutku ilkelerinin ışığında çalışmaktayız. Hizmetlerimiz sizin geri dönüşleriniz ile sürekli büyümektedir.

Veteriner Ercan Tekin Kimdir

Veteriner Ercan Tekin 2014 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezun oldu.
İlk iş deneyimi Bitlis Duman Veteriner Kliniğinin Hekimliğini yapmış aynı dönemde de hem Bitlis Belediyesine ait kedi köpek barınağının hekimliğini de yapmıştır.
Aynı yıl daha sağlıklı hizmet verebilmek adına Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans Programı dâhilinde hocalarının yanında önemli dersler aldı.
2015 Haziran ayında da şu an çalıştırdığı Yüksekova Zozan Veteriner Kliniğini Yüksekova halkının hizmetine açtı.
Yüksekova’da büyükbaş, küçükbaş ve en çok ihtiyaç duyulan kedi – köpek hekimliği üzerine hekimliğine devam etmekte. Bu amaçla sokak hayvanlarına yaklaşma ve müdahale teknikleri gibi çok değerli bir eğitimi Yüksekova halkına vermeye ve bu konuda bir bilinç oluşturmaya çalışmaktadır.

Halen Yüksekova Zozan Veteriner Kliniğini çalıştırmaya devam ediyor…
Klinikte kedi köpeklere yönelik traş, tırnak kesimi, aşı, bakım ve başta kısırlaştırma ile birlikte birçok ameliyat hizmetleri devam ettirilmektedir

Katılım Sağladığı Kurslar

– Usta Öğretici Oryantasyon Kurs Programı
– Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü)
– İş Güvenliği ve işçi Sağlığı
– İlk Yardım ve sağlığı
– Girişimcilik
– Eğiticinin Eğitimi Kurs Programı
– Dijital İletişim ve Sosyal Medya
– Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı

Acil Ambulans

0541 722 68 57

Hayvanlarınızın sağlığını tehlikeye koyan yaralanma,hastalık,doğum gibi durumlarda acil olarak veteriner lazım olduğunda bizi arayın. Mümkün olan en kısa sürede orada olacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Call Now ButtonHemen Ara